Blog Full Both Sidebar With Frame

Caption align here
Ekonomist’in bu yıl 11. kez düzenlediği Türkiye’nin En Zengin 100 Ailesi Araştırması tamamlandı. Milyarlarca dolarlık servete sahip isimleri ve aileleri bir araya getiren sıralamada, Sabancı’dan Doğuş’a, Koç’tan Ülker’e Türkiye’nin en zengin aileleri yer alıyor. Gülaylar Ailesi, listede 84.sırada yer aldı....
Detayları Görüntüle
İSTANBUL, (DHA) – Fenerbahçe Ticaret Liseliler Derneği’nin 1.Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda faaliyet raporu ve gelir-gider durumunun bildirilmesinin ardından mevcut geçici yönetimin ibrası için oylama yapıldı. İstanbul Maltepe’de yapılan genel kurul toplantısına dernek üyelerinin...
Detayları Görüntüle
11
Hacı Mustafa Gülay ve Hacı Bekir Gülay tarafından yaptırılıp Yozgat Müftülüğü’ne bağışlanmış olan “Gülaylar Kız Kuran Kursu” Yozgat’ta bulunmaktadır.
Detayları Görüntüle
11
Hacı Mustafa Gülay, Hacı Bekir Gülay ve Hacı Ali Yılmaz Gülay tarafından yaptırılıp Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlanmış olan "Gülaylar İlköğretim Okulu" Yozgat'ta bulunmaktadır.
Detayları Görüntüle
1 2

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Our Cases

11
11
11
11
11
11
11
11
11