Hakkımızda

Başarımızın arkasında,
mutlu müşterilerimizin olduğuna inanıyoruz

11

Akva Grup olarak sunduğumuz borç yapılandırma, alacak yapılandırma, vadeli emlak alımı ve takas ticareti gibi çeşitli finansal çözüm modelleriyle hem büyümeyi ve yatırım yapmayı isteyen, hem çözüm üretilemeyen mali bir soruna sahip olan, hem de finansal açıdan dar boğaza giren ve kurtuluş yolu arayan geniş bir müşteri portföyüne, finans konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Akva Grup bünyesinde; işletmelerin piyasa borçları ve alacakları doğrultusunda yapılan analizler neticesinde uygulanacak en iyi yapılandırma modeliyle kısa sürede işletmelerin borç ve alacaklarının çözümlenmesiyle sonuçlanan bir finansal sistem de mevcuttur, ciddi bir yatırım yapmayı planlayan şirketlerin kredi teminatına olan ihtiyaçları doğrultusunda en uygun gayrimenkulü en kısa sürede bulup şirketlere üretilen finansal çözümler de mevcuttur. Hedefimiz; işletmelerin finansal sorunlarına hızlı çözümler üreterek faaliyetlerine en güçlü şekilde devamlılıklarını sağlamak ve ticari açıdan ayakta tutmaktır.

Akva Grup olarak bu doğrultuda çalışmalarımızı en doğru, en güvenilir ve en hızlı şekilde yaparak finans sektörüne canlılık katmayı temel bir vazife olarak görmekteyiz. Yolumuza her daim çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde devam etmek te en önemli misyonumuzdur.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için gayret ederek, bu yolda birlikte hedeflerimize ulaşmayı ümit eder, siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan dolayı duyacağımız memnuniyetimizi şimdiden ifade etmek isteriz.

3
Yıllık Aile Tecrübesi
%0
Dosya Başarı Oranı
%0
Yıllık Büyüme
0'in
Üzerinde Çözülmüş Dosya
11

Hızlı
Çözüm

11

Profesyonel
Ekip

11

Güçlü
Analiz

Neden biz ?

Akva Grup olarak, şirketimize başvuran firmaların çoğu zaman çözümsüz gibi gözüken dosyaları hakkında çalışmalarımızı en doğru, en güvenilir, en detaylı, en hızlı şekilde yürüterek ve tarafımıza başvuran firmaya çözüm üretirken empati yaparak hem o firmanın ticaretine hem de gayrimenkul sektörüne canlılık katmayı temel bir vazife olarak görmekteyiz.

Yolumuza her daim çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde devam etmek en önemli misyonumuzdur.

“Alternatif Finansal Çözümlerin Uzmanı” sloganımızın motivasyonuyla, daha önce en çözümsüz gözüken finansal problemlerine bile çözüm üreterek ticaret hayatına sorunsuz bir şekilde devam etmesine yardımcı olduğumuz binlerce üyemiz arasına katılmanızı ve her geçen gün daha da büyüyen hedeflerimize müşterimiz olarak değil ailemiz olarak gördüğümüz üyelerimiz ile beraber ulaşabilmeyi ümit ederiz.

Müşteri Yorumları

 • Kendileri ile uzun soluklu bir çalışmamız oldu. Güzel bir iş ahlakına ve sistematik bir iş modeline sahipler. Problem yaşamadığım nadir şirketlerden biri olduğu için içten teşekkürlerimi sunarım.

  Kürşat Gürçay
  Miss Project, Yazılım
 • Gülay kardeşler ile ticaretimizin kırılma noktası bizim sıkıntılı bir dönemimizde derdimizi dertlenip bize kol kanat olmalarıydı. İnsanlar zor zamanda kendilerini belli eder derler ya! İşte bu iyi kalpli güzel insanları da ben yaklaşık 4 yıl önce çok sıkıntılı olan döneminden bana sağladıkları kolaylıkları bir ömür hatırlayacağım. Kendilerinin profesyonel ve de aynı zamanda insancıl tutumlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Teşekkürler Akva Grup!

  Mustafa Tarhan
  Elektrik Elektronik Mühendisi
 • Akva Grup ile bundan 3 sene önce, işlerimin ters gittiği dönemde borçlarımı yapılandırarak rahat bir nefes almamı sağlamalarıyla tanıştım. İşlerimi toparlamamda yanımda olduğu için kendilerine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

  Hakan Özcan
  İşletmeci
 • Dürüstlüğünüz, şeffaf ticaretiniz, taraflar için ayrı ayrı empati kurarak çözüm aramanız ve dokunduğunuz herkesi aileye katabilmeniz gerçekten eşine az rastlanır bir meziyet. Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

  Arif Seza Özer
  Medya Ajans Başkanı
 • İnşallah bir daha ticari açıdan benzer sorunla karşılaşmam ama karşılaşırsam çalacağım kapı belli. Gülay kardeşlere tüm yardımları ve destekleri için canı gönülden çok teşekkür ederim. Allah size hayırlı işler versin. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Bünyamin Erten
  Finans Uzmanı
 • Gülay kardeşlere samimiyetleri, ahlaklı ticaret anlayışları, dürüstlükleri ve ticari açıdan doğru yönlendirmeleri için teşekkürü bir borç bilirim.

  Ömer Davutoğlu
  Dış Ticaret Uzmanı
 • Kendileriyle ticari açıdan zor bir zamanımızda tanıştık. Sağ olsunlar maddi manevi çok destekleri oldu. Alacağımı uzun zamandır bir türlü tahsil edemediğim firmadan olan alacağıma karşılık bana bir dolu gayrimenkul sundular. Tapusunu üstüme aldığım gayrimenkul ile aylardır üstümde kambur olan tahsilat problemimi hallettim. Akva Grup aracılığıyla hem takılı kalan alacağımı kurtardım hem de dostlar kazandım. Kendilerine teşekkürü borç bilirim.

  Ünal Emiroğlu
  İş Adamı
 • Uzunca bir süredir artık kangren haline gelmiş olan derdimi sağ olsunlar çözdüler. Açıkçası başta pek umudum yoktu ama Gülay kardeşler hem halden anlayan tavırları hem de doğru yol göstermeleriyle nokta atış yapmama yardımcı oldular. İnşallah ticarette bir daha benzer sorunları yaşamam ama yaşarsam veya çevremde benzer sorunları yaşayan olursa gidilecek adres artık belli. Sizinle iş yapmaktan keyif aldım güzel insanlar. İlk günden itibaren hep destek olduğunuz için teşekkürler.

  Alim Köktürk
  Elektrik Mühendisi
 • Alacaklı olduğum firmanın borç yapılandırması vesilesiyle tanıştığım bir şirket. Hem alacağımı kurtarmış oldum hem de kira geliri olan bir mülk sahibi oldum. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

  Hüseyin Akpınar
  Sanayici
 • Özgüvenli ve karakterli kişiliklerini işiyle harmanlamış bu güzel kardeşlerin vermiş oldukları hizmet, ticari kazanımdan ziyade dostluk ve ikili ilişkilerin önemini de hayatımıza yeniden empoze etmektedir. Sektörün ihtiyacını ve boşluğunu çok iyi görmüş ve bu boşluğun dolmasında öncü olmuşlardır. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Ömer Faruk Döğdü
  Lojistik
 • Çok ilgililer. Müşterilerinin işini kendi işleri gibi görüp ne gerekiyorsa fazlasıyla yapıyorlar. Kendinizi müşteri gibi değil ailenin bir ferdi gibi hissediyorsunuz. Hepsine tek tek teşekkür ederim.

  Mahmut Kut
  Bilgisayar Mühendisi & Yazılımcı
 • Ticaretin en ahlaklı, en dostane yapıldığı yerdir. Kendi ofisiniz gibi rahat ve iç huzuru ile çalışabilirsiniz. Her zaman her koşulda açık bir kapıdır.

  Murat Güzel
  Girişimci