Gizlilik Politikası

akvagrup.com Sitesi Gizlilik İlkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri Akva Grup tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler akvagrup.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımızın yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası, kredi kartı bilgileri, iletişim bilgileri gibi istatiksel bilgilerini, hesap numarası gibi finansal bilgilerini ve vergi numarası, kimlik numarası gibi kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

akvagrup.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
2. Sitemiz aracılığıyla girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır.
3. Dilediğiniz an üyelik iptali için info@akvagrup.com adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.
4. Size ulaşabilmemiz, fırsatlardan haberdar edebilmemiz ve üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güvenlik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır. Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız ve tüm sorularınız için e-posta adresimiz: info@akvagrup.com