İlan Ver
 
  Kurumsal
Referanslarımız
Hakkımızda
Anasayfa - Kurumsal - Hakkımızda
 
Hakkımızda

Akva Grup olarak sunduğumuz borç yapılandırma, alacak yapılandırma, vadeli emlak alımı ve takas ticareti gibi çeşitli finansal çözüm modelleriyle hem büyümeyi ve yatırım yapmayı isteyen, hem çözüm üretilemeyen mali bir soruna sahip olan, hem de finansal açıdan dar boğaza giren ve kurtuluş yolu arayan geniş bir müşteri portföyüne, finans konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Akva Grup bünyesinde; işletmelerin piyasa borçları ve alacakları doğrultusunda yapılan analizler neticesinde uygulanacak en iyi yapılandırma modeliyle kısa sürede işletmelerin borç ve alacaklarının çözümlenmesiyle sonuçlanan bir finansal sistem de mevcuttur, ciddi bir yatırım yapmayı planlayan şirketlerin kredi teminatına olan ihtiyaçları doğrultusunda en uygun gayrimenkulü en kısa sürede bulup şirketlere üretilen finansal çözümler de mevcuttur. Hedefimiz; işletmelerin finansal sorunlarına hızlı çözümler üreterek faaliyetlerine en güçlü şekilde devamlılıklarını sağlamak ve ticari açıdan ayakta tutmaktır.

Akva Grup olarak bu doğrultuda çalışmalarımızı en doğru, en güvenilir ve en hızlı şekilde yaparak finans sektörüne canlılık katmayı temel bir vazife olarak görmekteyiz. Yolumuza her daim çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde devam etmek te en önemli misyonumuzdur.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için gayret ederek, bu yolda birlikte hedeflerimize ulaşmayı ümit eder, siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan dolayı duyacağımız memnuniyetimizi şimdiden ifade etmek isteriz.

KURUMSAL
Referanslarımız
Hakkımızda
Haberler
İnsan Kaynakları
İletişim
HİZMETLERİMİZ
Akva Yapı
Finansal Danışmanlık
Borç Yapılandırma
Alacak Yapılandırma
Takas Sistemi
İLAN GRUPLARI
GAYRİMENKUL
İNŞAAT
MEDYA
HİZMET
DİĞER
GİZLİLİK VE KULLANIM
Kullanım Koşulları
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
 
   
Copyright © 2017 Akva Grup