Akva Grup > Hizmetlerimiz > Gayrimenkul Yatırım

Gayrimenkul Yatırım

ALTERNATİF FİNANSAL ÇÖZÜMLERİN UZMANI

Gayrimenkullerinizin alım satımı ve kiralanması konusunda da müşterilerimize hizmet veriyoruz. Gayrimenkul konusunda hem alıcı hem de satıcı müşterilerimizi bilgilendirme ve yönlendirme yapmamızın yanı sıra kurumsal çalışan büyük inşaat firmalarının konut projelerinin tanıtımı, satış ofislerinin şirketimizce devir alınıp projelerin tamamının veya bir bölümünün satışının yapılması, gayrimenkul edinmek isteyen müşterilere projelerin detaylı sunumlarının yapılması gibi birçok konuda gayrimenkul danışmanlığı alanında uzman ekibimizle desteğe hazırız.

Bununla birlikte gayrimenkullerinizin satışı konusunda sadece yurt içi piyasa ile sınırlı kalmayıp çözüm ortaklarımızın partnerliğinde yurt dışı piyasalara da gayrimenkul satışlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Bu konuda tüm süreci yakından takip edip sizleri bilgilendiriyoruz.

Gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda sizlere bire bir mal ya da hizmet takası, kısmi takas + kısmi nakit, vadeli ödeme, tamamı nakit gibi daha birçok alternatif satış seçeneği sunarak karar verme noktasında müşterilerimizle devamlı irtibat halinde bulunup en kazançlı şekilde gayrimenkullerinin pazarlanmasını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

BİZİ ARAYIN +90 216 540 40 45 Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

AKVA GRUP

Şerifali Mh. Çetin Cd. Kızkalesi Sk. No:1, Elite Plaza, A Blok, Kat:11, D:38, Ümraniye/İstanbul

+90 216 540 40 45
info@akvagrup.com

Bize Ulaşın

Share This