İlan Ver
 
  Hizmetlerimiz
Akva Yapı
Finansal Danışmanlık
Borç Yapılandırma
Alacak Yapılandırma
Takas Sistemi
Takas Kredisi
Vadeli Emlak
Gayrimenkul Danışmanlığı
Anasayfa - Hizmetlerimiz - Gayrimenkul Danışmanlığı
 
Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkullerinizin alım satımı ve kiralanması konusunda da müşterilerimize hizmet veriyoruz. Gayrimenkul konusunda hem alıcı hem de satıcı müşterilerimizi bilgilendirme ve yönlendirme yapmamızın yanı sıra kurumsal çalışan büyük inşaat firmalarının konut projelerinin tanıtımı, satış ofislerinin şirketimizce devir alınıp projelerin tamamının veya bir bölümünün satışının yapılması, gayrimenkul edinmek isteyen müşterilere projelerin detaylı sunumlarının yapılması gibi birçok konuda gayrimenkul danışmanlığı alanında uzman ekibimizle desteğe hazırız.

Bununla birlikte gayrimenkullerinizin satışı konusunda sadece yurt içi piyasa ile sınırlı kalmayıp çözüm ortaklarımızın partnerliğinde yurt dışı piyasalara da gayrimenkul satışlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. Bu konuda tüm süreci yakından takip edip sizleri bilgilendiriyoruz.

Gayrimenkullerinizin pazarlanması konusunda sizlere bire bir mal ya da hizmet takası, kısmi takas + kısmi nakit, vadeli ödeme, tamamı nakit gibi daha birçok alternatif satış seçeneği sunarak karar verme noktasında müşterilerimizle devamlı irtibat halinde bulunup en kazançlı şekilde gayrimenkullerinin pazarlanmasını sağlıyoruz.

KURUMSAL
Referanslarımız
Hakkımızda
Haberler
İnsan Kaynakları
İletişim
HİZMETLERİMİZ
Akva Yapı
Finansal Danışmanlık
Borç Yapılandırma
Alacak Yapılandırma
Takas Sistemi
İLAN GRUPLARI
GAYRİMENKUL
İNŞAAT
MEDYA
HİZMET
DİĞER
GİZLİLİK VE KULLANIM
Kullanım Koşulları
Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik Politikası
 
   
Copyright © 2017 Akva Grup